Lipoliz İle Zayıflama Nasıl Olur

Lipoliz İle Zayıflama Nasıl Olur?

Hem kadınların hem de oturarak çalışan insanları sık sık şikayet ettiği bölgesel yağlanma aslında kilo problemi olan birçok insanın ortak sıkıntılarından birisidir. Oturarak çalışma oranı ve ofis türü çalışma alanlarındaki istihdamın yüksek oranda artış göstermesinden dolayı bölgesel yağlanma riskinin hızla arttığı gözlemlenmektedir. Bölgesel yağlanma problemine bitkisel çözümler ile son vermek mümkün fakat bu yöntemi kullanarak kalıcı çözüm elde etmek maalesef hayalden ibarettir. Günümüz teknolojisi ile üretilen yöntemlerden birisi de lipoliz adı ile ortaya çıkmaktadır. Birçok çeşidi bulunan lipoliz genellikle soğuk lipoliz uygulaması ile ön plana çıkar. Lipoliz İle Zayıflama Nasıl Olur sorumuzun cevabını biraz daha genişletelim.

Lipoliz’in bölgesel yağlanmaya yönelik ideal çözümlerden birisi olduğu kanıtlanmıştır. Özellikle lipoliz uygulaması yaptıran kişilerin istediği bölgelerde istenilen yöntemler ile birlikte ideal kilolarına ve ideal görünüme kavuştuğu gözlemlenmektedir. Günümüzde birçok insan tarafından kullanılan bu yöntem bölgesel yağlanma olan noktanın etrafındaki dokulara hiçbir şekilde zarar vermemektedir. Tamamen sağlıklı yöntemlerle yapılan lipoliz uygulamasının sonuçları da sağlık sorunu teşkil etmemektedir.

Tavsiye Bağlantı: Bölgesel İncelme Yöntemleri

Lipoliz Uygulaması Nasıl Yapılır?

Bölgesel yağlanma olan noktaya belirli dereceye kadar soğutarak yapılan uygulama etrafındaki bölgeye zarar vermeden veya dokuların işlevselliğini bozmadan uygulanmaktadır. Lipoliz’in sağlık açısından hiçbir sorun yaratmadığı gözlemlenmiştir. Yağ hücrelerinin makrofajlar tarafından emilmesini sağlayan lipoliz yöntemi bölgesel şekillendirme yapmak için idealdir. Özellikle yağlanma sorununu yüksek oranda çözen bu yöntem, sağlıklı sonuçlar elde edilmesi için idealdir. Yağ hücrelerinin bulunduğu bölgeye tam olarak uygulanan lipoliz yönteminin bir diğer adı da cilt soğutma yöntemidir.

Bilimsel olarak yağ hücrelerinin soğuğa maruz kaldığı durumlarda apoptoz yani hücre ölümü gerçekleştiği ifade edilmektedir. Fakat lipoliz uygulama yöntemlerinde yağ hücreleri soğuğun etkisi ile daralıp büzülür ve lenfatik sistem aracılığıyla vücuttan atılır. Tedavi 12 cm çapındaki bir disk yardımıyla bölgesel yağlanma olan noktaya yapılan uygulama ile sağlanır. Tedavi süresince cihaz sadece yağlanma olan bölgeye temas ettirilir ve buradaki yağ hücrelerinin vücuttan atılması için çalışma yapılır. Cihazın sağlık açısından herhangi bir sorun yaratmadığı ve alerjik durumları tetiklemediği bilinmektedir.

Cihaz bölgeye yerleştirildikten sonra çalışmaya başlamaktadır. Cihaz her geçen dakika etkisini arttırmaktadır ve yaklaşık 5 ile 20 dakika arasında bölgesel yağlanma sorununu kalıcı olarak çözümlemektedir. Uygulama yapılan alan lipofiz çalışmasıyla birlikte farklı bir görünüme kavuşacak ve şikayetlerinizden kurtulacaksınız. Lipofiz uygulaması yaptırmadan önce herhangi bir yan etkisi olup olmadığını araştırmalı ve yeterli düzeyde bilgi alarak lipofiz uygulaması yaptırılmalıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here