Ender Saraç Kürleri

Hızlı Kilo Vermek İsteyenler İçin Ender Saraç Kürleri

Hızlı kilo vermek isteyen birçok kişi hangi formülü uygulaması gerektiği konusunda net bir bilgiye sahip değildir. Özellikle kür hazırlama konusunda bilgi sahibi olmayan kişiler çeşitli kür tarifleri ile kilo verildiğini keşfettiği anda bu konuda araştırma yapmaktadır. Sağlıklı beslenme ve düzenli egzersiz programına sahip olduğunuz takdirde bu programa takviye olarak kürleri ekleyebilirsiniz. Bu 3 ana kuralı ihmal etmediğiniz sürece ayda minimum 5 kilo vermeniz mümkün olabilir. İlerleyen aylarda verdiğiniz kilo oranı düşebilir ancak uygulamaları düzenli olarak tekrarladığınızda ideal kilonuza ulaşmanız mümkündür. Hızlı Kilo Vermek İsteyenler İçin Ender Saraç Kürleri neler biraz daha detaylandıralım.

Prof. Dr. Ender Saraç’ın konu hakkında vermiş olduğu formülleri incelediğimizde bu formüllerin etkili sonuçlar doğurduğunu görmek mümkün olabilir. Ender Saraç tarafından verilen bitkisel kür tarifleri günlük uygulanabilen ve öğün aralarında kolay bir şekilde tüketilen tarifleri kapsamaktadır. Bu tarifleri yeterli oranda uyguladığınız takdirde kısa süre içerisinde kilo vermeye başladığınızı görebilirsiniz. Vücuttan yağ atan ve yağ yakmanıza yardımcı olan formüllerin birçok faydası bulunmaktadır. Özellikle sağlıklı yaşam için tüketilmesi gereken birçok gıda türünü kapsayan formüller kişiyi hastalıklardan da korumaktadır.


Tavsiye Bağlantı: Yağ Yakımını Hızlandıran 7 İçecek Türü

Ender Saraç’ın Vermiş Olduğu Kür Tarifleri

Prof. Dr. Ender Saraç’ın televizyon üzerinden vermiş olduğu formüller dahil resmi olarak açıklamış olduğu bitkisel kür tarifleri yoğun ilgi görmektedir. Uygulayan birçok kişinin fazla kilolarından kurtulduğu gözlemlenmiştir. Aynı zamanda kişiyi sağlıklı kılan bu formüller 30 günlük uygulama süresi sonunda organların yenilenmesine kadar birçok fayda sağlar. Ender Saraç’ın formülleri şu şekildedir;

Sarımsak Kürü: 2-3 diş sarımsağı kısa bir süre bekletin ve su ile parmak ucu oranında zencefili kaynatın. Kaynatma işlemini 6-7 dakika sürdürmeniz yeterlidir. Parmaklarınız ile ezdiğiniz sarımsağı suyun içerisine atarak dinlendirin. Son aşamada ise 2 çay kaşığı limon suyu ilave edin. Karışım soğuduktan sonra günde iki kez tüketilebilir.

Acı Biber Kürü: Özellikle mide rahatsızlığı olanlar için önerilen bu karışım etkili sonuçlar alınmasında kolaylık sağlıyor. Karışım 3 tatlı kaşığı pul biber, 3 adet limonun suyu ile birlikte hazırlanabiliyor. Karışımı pürüzsüz hale gelinceye kadar karıştırmanız yeterlidir. Kaynar su dökerek karışımın son aşamasını tamamlayabilirsiniz. Soğuduktan sonra günde 1 kez tüketilebilir.

Ödem Atıcı Kür: 1 adet karabiber ve zencefil ile hazırlanan bu kür ödem atma konusunda ideal formüllerden birisi olmakta ve doğal yöntem olarak kullanılmaktadır. Zencefilin kabuğunu soyarak doğrayın ve sıcak su, karabiber ile birlikte hazırladığınız zencefili iyice kaynatın. Kaynattıktan sonra dinlenmesi için bir sürahiye koyun ve sürahinin kapağını tamamen kapatın. 15 gün düzenli olarak kullanarak etkili sonuçlar alabilirsiniz.

Yukarıda anlatılan yöntemler dışında sıklıkla kullanılan limon küründe ise su ile limonun karıştırılması ve bir süre dinlendirilmesi yeterlidir. Bu kürü günde 2 defa tüketerek etkili sonuçlar alabilirsiniz.

4 YORUMLAR

  1. Ender beyin kürleri gerçekten işe yarıyor, kuzenim denedi ve gayette memnun kaldı. Şimdi sitenizde gördüğüm bu önerileri dikkate alıp bende başlayacağım.

  2. Kür tariflerinin birçoğunu denedim. Evet işe yarıyorlar fakat hızlı kilo vermek bana göre hiç de sağlıklı değil. Eğer benim gibi fazla kilolarınız var ise bir anda kilo kaybı deri sarkması, deri de çatlaklıklar gibi sorunlara neden olmakta. Az olsun, öz olsun fakat yavaş olsun.

  3. Ender beyin kürlerini destekliyim toplumumuz tarafından acının kilo verdirdiği çok net biliyoruz bence bunun için desteklememe gerek yok diye düşünüyorum.Sizlere tavsiyem su çok önemli kilo vermek için ben yaz aylarında 79 kilo iken 1 ayda 6 kilo verdim tabi suyun yanı sıra harekette önemli burada suyun en büyük görevi ise yemek yerken suyu bol tüketmek midenizi dolduracak ve yeme ihtiyacınızı azaltacaktır artı olarak eritmenizde size yardımcı olacaktır su.

  4. Ender Saraç hoca çok fazla bilgiye sahip bu kürlerle ilgili ama benim en çok hoşuma giden kür ise yoğurt, pulbiber ve limon vazgeçilmezim belki size ilginç gelecek ama ben çok seviyorum tadını.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here